Atrakcie

Bike Park Malino Brdo

Celý deň jazdiť Malinô Brdo rozhodne nie je malina. Ale môže to byť čerešnička na konci sezóny :-). Rock Machine Bikepark Malinô Brdo sa nachádza v areáli SKI PARK Ružomberok v malebnom prostredí Veľkej Fatry vo výške 545 až 1 209 m n. m. Bikepark je lokalizovaný necelé dva kilometre od Ružomberka.

Na stránku

Skipark Malino Brdo

Lyžiarske stredisko Ružomberok - Malinô Brdo je 5-hviezdičkovým rezortom na severe Slovenska a zaraďuje sa medzi najdôležitejšie top strediská. Je v podstate jediným top strediskom prímestského typu na Slovensku, keďže východiskový bod - Hrabovská dolina - sa nachádza od centra mesta Ružomberok len 1 km.

Na stránku

Gino Paradise Bešeňová

GINO PARADISE Bešeňová leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová.Nachádza sa len 12 kilometrov od Ružomberka. Thermal park je ľahko dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov. Centrum je výborné pre relax vďaka peknému prostrediu Malej Fatry a Chočských vrchov, zaujímavostiam v okolí a množstvom adrenalínových či pokojnejších aktivít.

Na stránku

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčší vodný park nielen na Slovensku ale aj v Čechách a v Poľsku a vďaka zdroju termálnej minerálnej vody je návštevníkom k dispozícii počas celého roka.

Na stránku
Pozývame Vás na Liptov. Táto lokalita ponúka nespočetné množstvo turistických atrakcii každého druhu. Western Penzión je v tejto lokalite jedinečným ubytovaním. Portál MegaUbytovanie odporúča tento overený penzión na stránke: ubytovanie Hrabovo aj na stránke mesta Ružomberok - ubytovanie. Tešíme sa na Vašu návštevu a na stretnutie s Vami.